Naslovna
Najnovije
Sport
Tehnologija
Ekonomija
Umetnost i kultura
Život i stil
Pr
Arhiva
☰
Naslovna
Najnovije
Sport
Tehnologija
Ekonomija
Umetnost i kultura
Život i stil
Pr
Arhiva
Klubovi poslali otvoreno pismo direktoru KLS-a: Ko je ispao iz lige i da li to ima veze sa KK Vršac?
Dnevni list Danas
Objavljeno: Utorak, 12. maj 2026. 12:02:42
KK Zlatibor, KK Dinamik, KK FMP i KK Spartak šalju otvoreno pismo direktoru Košarkaške lige Srbije, gospodinu Aleksandru Grujinu, kao i košarkaškoj javnosti Srbije.
.. nastavite čitanje ...