Klubovi poslali otvoreno pismo direktoru KLS-a: Ko je ispao iz lige i da li to ima veze sa KK Vršac?
Dnevni list Danas
Klubovi poslali otvoreno pismo direktoru KLS-a: Ko je ispao iz lige i da li to ima veze sa KK Vršac? 3KK Zlatibor, KK Dinamik, KK FMP i KK Spartak šalju otvoreno pismo direktoru Košarkaške lige Srbije, gospodinu Aleksandru Grujinu, kao i košarkaškoj javnosti Srbije.
.. nastavite čitanje ...