„Nemamo vođe koji govore u naše ime“: Oglasili se Studenti u blokadi
Nedeljnik
„Nemamo vođe ni pojedince koji stoje iznad zajednice ili govore u naše ime. U naše ime govore i predstavljaju nas studenti“, poručili su Studenti u blokadi Univerziteta u Beogradu putem Iksa. Oni su naglasili da je njihovo delovanje „samostalno, promišljeno i odgovorno“. „Zahvaljujemo se našim profesorima, Univerzitetu u Beogradu, kao i rektoru na čvrstoj podršci […]
.. nastavite čitanje ...