Novosađanin (52) natovario drogu kao NARKO BOS! Pao na Batrovcima, našli mu stotine kilograma narkotika
Telegraf - Najnovije vesti
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova, UKP, Službe za borbu protiv droga uhapsili su D. K. (52) iz Novog Sada zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio.
.. nastavite čitanje ...