Odalović: Đurić poslao dobru poruku da dijalog BG-PR neće biti o priznanju već o ZSO
Radio-televizija Vojvodine - Vesti - hronološki
Predsednik Vladine Komisije za nestala lica Veljko Odalović izjavio je danas da je ministar spoljnih poslova Marko Đurić poslao izuzetno dobru poruku kada je rekao da dijalog Beograda i Prištine nije i neće biti o međusobnom priznanju, već o uspostavljanju Zajednice srpskih opština (ZSO), i dodao da bi svi državnici u Srbiji trebalo to da ponavljaju i ističu.
.. nastavite čitanje ...