ПЕТКОМ У ТОНС-У: Изложба Драгана Куруцића „Боливија, тишина пространства”
Dnevnik
Туристичка организација Града Новог Сада наставља са иницијативом представљања локалних стваралаца и уметника у простору инфо центра, нудећи суграђанима и туристима јединствен спој културе и аутентичних доживљаја.
.. nastavite čitanje ...