POSLE DVE DECENIJE: Betis će ponovo igrati Ligu šampiona
Srbija Danas
Fudbaleri Betisa savladali su u 36. kolu La Lige ekipu Elčea rezultatom 2:1 i tako su posle 20 godina obezbedili mesto u Ligi šampiona.
.. nastavite čitanje ...