Telekom se zadužio 1,95 milijardi evra kroz emisiju obveznica, kompanija kaže - novac ide za refinansiranje dugova
N1 Info RS - Feed
Telekom Srbija emitovao je na međunarodnom tržištu korporativne obveznice u evrima i dolarima prikupivši na taj način 1,95 milijardi evra. Kompanija n
.. nastavite čitanje ...