Objavljeno: Utorak, 12. maj 2026. 10:34:00
"Лупило је као бомба, тргло ме из сна око пет ујутру. После од страха више нисам могла да заспим" - овако Београђанка Анђелија описује ноћ за нама, када је престоницом протутњало невреме, уз јак пљусак и грмљавину.