Roditelji učenika novosadske Gimnazije “Jovan Jovanović Zmaj” najavili su novi protest za sredu, 13. maj. Okupljanje pod nazivom “Ne damo Jovinu” počeće u 17.30 časova, u vreme odmora, ispred Mašinske škole, jedne od tri zgrade u kojima su razmešteni učenici ove gimnazije.