Zbog hantavirusa 12 zaposlenih u holandskoj bolnici smešteno u karantin; Francuzi uvode karantin za kontaktne slučajeve
Radio-televizija Vojvodine - Vesti - hronološki
Zbog moguće infekcije hantavirusom 12 zaposlenih u bolnici Radbaud u holandskom gradu Najmegenu smešteno je u karantin zbog neadekvatnih bezbednosnih mera, preneli su danas holandski mediji.
.. nastavite čitanje ...