Zemunska gimnazija uskoro bi mogla da ostane bez direktora, jer je aktuelna v. d. direktorka, kojoj mandat ističe 21. maja, najavila da će već 22. maja zaključiti sporazumni raskid ugovora o radu i napustiti školu, tvrde zaposleni u toj beogradskoj gimanziji.