Поводом Међународног дана медицинских сестара, у Књажевско-српском театру приређена је свечаност „Дани сестринстваˮ, у организацији Дома здравља Крагујевац, која је окупила велики број здравствених радника. Том приликом, 14 медицинских сестара награђено је за посвећеност, професионализам и дугогодишњи рад, а поред захвалница и признања, уручене су им и новчане награде. Медицинске сестре представљају прву утеху у […]
Чланак 10 минута: Дом здравља одао признања најбољим медицинским сестрама се појављује прво на .