Prestonica pokreće masivnu modernizaciju javnog prevoza uvođenjem 66 električnih autobusa na četiri ključne linije kroz centralne gradske zone. Sekretarijat za javni prevoz raspisao je javno-privatno partnerstvo vredno 60,4 milijarde dinara, a zainteresovane kompanije rok za dostavljanje ponuda imaju do 6. jula. Potvrdu za značajne promene dala je Skupština grada Beograda još u aprilu, kada su […]
Чланак Beograd ulaže u električne autobuse: Stiže 66 novih vozila се појављује прво на Vesti Online.