ГРАДСКИ ОДБОРНИЦИ УСВОЈИЛИ ВАЖНУ ОДЛУКУ Формира се комисија за решавање спорови за експропијацију мирним путем
Dnevnik
НОВИ САД: Одборници Скупштине Града Новог Сада усвојили су на данашњој седници Одлуку о начину решавања поступака по предлогу за мирно решавање спорова ради исплате накнаде власницима за непокретности приведене јавној намени на територији града.
.. nastavite čitanje ...