"JA BOLjU VOJSKU NISAM VIDEO" General Stupar: Najžaliji mi je pad Krajine
Novosti.rs RSS - Današnje vesti

PENZIONISANI general-major Milorad Stupar izjavio je svojevremeno za Hepi TV da najviše žali zbog pada Krajine.
.. nastavite čitanje ...