Objavljeno: Sreda, 13. maj 2026. 09:56:01
U nastavku akcije na suzbijanju sive ekonomije, pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova (MUP) podneli su krivičnu prijavu Osnovnom javnom tužilaštvu u Prokuplju protiv N. J. (33) iz okoline Žitorađe i D. I. (38) iz Prokuplja, zbog sumnje da su izbegli plaćanje poreza i oštetili budžet Srbije dva miliona dinara.