Objavljeno: Sreda, 13. maj 2026. 13:10:00

A Stevan Musić köti össze a Makszim Gorkij utcát a Lázár cár sugárúttal, és már hetek óta le van zárva az ott folyó távhővezeték-csere miatt. A munkások kedden leaszfaltozták az úttestet, a délután folyamán azonban még nem nyitották meg, ugyanis a friss aszfaltrétegnek legalább egy napig kötnie kell(ene) ahhoz, hogy minél hosszabb ideig megmaradjon, és ne töredezzen fel.
Szerző: szb