Ministarka energetike: Stigao revidirani predlog MOL-a za NIS, nismo zadovoljni
Nedeljnik
zgrada naftne industrije srbije - NIS u BeograduMinistarka energetike Dubravka Đedović Handanović saopštila je danas da je kasno sinoć stigao revidirani predlog kompanije MOL (u vezi sa preuzimanjem NIS-a), ali da „i dalje nismo u potpunosti zadovoljni ponuđenim rešenjima“. Najvažnije pitanje u ovim pregovorima ostaje budućnost rada rafinerije, stabilnost prerade i sigurnost snabdevanja našeg tržišta, navela je u objavi na Instagramu. „Nećemo […]
.. nastavite čitanje ...