”НОВИ САД ПОБЕЂУЈЕ” Градоначелник Мићин: Најоштрије осуђујем недопустиво понашање одборника у градском парламенту
Dnevnik
Градоначелник Новог Сада Жарко Мићин огласио се на свом Инстаграм профилу поводом дешавања у Скупштини града Новог Сада:
.. nastavite čitanje ...