Objavljeno: Sreda, 13. maj 2026. 16:39:29
НОВИ САД: Седница Скупштине Града Новог Сада настављена је око 15.40, након паузе која је била проглашена пошто су одборници опозиције ометали рад, а градоначелник Новог Сада Жарко Мићин рекао је да су одборници опозиције покушали да опструишу систем и позвао да се тензије смире и седница заврши.