"Nismo zadovoljni": Oglasila se Đedović nakon MOL-ove revizije ugovora - "Čuvamo našu rafineriju!"
Telegraf - Najnovije vesti
Ona je dodala da se paralelno nastavljaju razgovori između MOL-a i Gaspromnjefta
.. nastavite čitanje ...