Nova sumorna vest iz NBA: Umro prvi deklarisani gej u najjačoj ligi na svetu
Srbija Danas
Džejson Kolins, prvi otvoreno gej igrač NBA lige, koji je kasnije postao pionir za inkluziju i ambasador lige, preminuo je nakon osmomesečne borbe sa agresivnim oblikom raka mozga, objavila je njegova porodica u utorak.
.. nastavite čitanje ...