Otvoren prolaz za pešake ispod Autokomande: Radovi završeni pre roka, ali voda opet kaplje sa tavanice nadvožnjaka (VIDEO)
N1 Info RS - Feed
Deo prolaza ispod nadvožnjaka na Autokomandi u Beogradu ograđen je u januaru zbog bezbednosti pešaka. Nadležni su tada najavili sanaciju oštećenih stu
.. nastavite čitanje ...