Objavljeno: Sreda, 13. maj 2026. 15:33:27
U radu sednice Skupštine Grada Novog Sada u toku je pauza koja je proglašena nakon što je odbornik Pokreta "Bravo" Miran Pogačar, dok je trajala rasprava, prišao mestu gde sedi gradonačelnik Žarko Mićin i na dokumente na stolu Mićina zalepio nalepnicu na kojoj piše "Studenti pobeđuju".