Pauza na sednici Skupštine grada Novog Sada: Na momente tenzično, za dva odbornika traženo udaljenje iz sale (VIDEO)
Blic.rs - Današnje vesti
U radu sednice Skupštine Grada Novog Sada u toku je pauza koja je proglašena nakon što je odbornik Pokreta "Bravo" Miran Pogačar, dok je trajala rasprava, prišao mestu gde sedi gradonačelnik Žarko Mićin i na dokumente na stolu Mićina zalepio nalepnicu na kojoj piše "Studenti pobeđuju".
.. nastavite čitanje ...