У Галерији Дома омладине отворена је изложба радова ауторке Марине Ђорђевић, под називом „Рефлексије“. Ово је прва самостална изложба ауторке која се последње три године бави цртежом, као и истраживањем различитих сликарских техника. Крагујевчанка Марина Ђорђевић по занимању је професор енглеског језика и књижевности. Тренутно је запослена у Предшколској установи „Врабац“ као стручни сарадник. Поред […]
Чланак Прва самостална изложба Марине Ђорђевић у Галерији Дома омладине се појављује прво на .