Objavljeno: Sreda, 13. maj 2026. 08:41:53
- Покушала сам да закажем рендгенско снимање плућа у Дому здравља, али ми је речено да ради само апарат у амбуланти на Лиману, те да се онај у амбуланти на Новом насељу покварио. Снимак плућа ми је потребан што пре, јер овог месеца имам заказану операцију и морам да имам све налазе пре одласка у болницу – испричала нам је суграђанка која је забринута да ли ће стићи сва снимања и налазе да прибави до термина операције.