Sindikati GSP-a saopštili su jutros da je Sekretarijat za javni prevoz grada Beograda danas zvanično raspisao javni poziv za konkurs javno-privatnog partnerstva za angažovanje 60 električnih ili hibridnih (EURO 6) autobusa na period od čak 20 godina.