Sindikati: Grad nabavlja 60 električnih i hibridnih autobusa za 600 miliona evra
Nedeljnik
Sindikati GSP-a saopštili su jutros da je Sekretarijat za javni prevoz grada Beograda danas zvanično raspisao javni poziv za konkurs javno-privatnog partnerstva za angažovanje 60 električnih ili hibridnih (EURO 6) autobusa na period od čak 20 godina, piše Danas. Sindikat „Centar“ GSP „Beograd“, sindikat „Sloga GSP“ i Sindikat zaposlenih u javnom prevozu upozoravaju da je […]
.. nastavite čitanje ...