Šok podaci iz komšiluka: Menadžeri Telekoma primaju 230.000 evra mesečno!
Telegraf - Najnovije vesti
U tu sumu nisu uračunate ni akcije Deutsche Telekoma i Hrvatskog Telekoma, na koje menadžeri takođe imaju pravo, što ukupnu kompenzaciju dodatno povećava
.. nastavite čitanje ...