У Србији нема више ко да бере воће
ПОЛИТИКА Онлајн
Немамо јагоде већ три године, али имамо три хектара под трешњама, хектар под крушкама и 22 хектара шљиве. У нашем селу више нема младих, тако да на њих не можемо да рачунамо када крене берба, каже Горан Човић из села Миличиница
.. nastavite čitanje ...