Uprkos subvencijama države železnička preduzeća opet u gubitku više milijardi dinara
Najnovije
Sva tri preduzeća Železnice Srbije zabeležila su gubitak od više milijardi dinara za 2025.godinu, bez obzira na finansijske injekcije od države.
.. nastavite čitanje ...