"ZBOG VAR-A SMO OSTALI BEZ DVA TROFEJA!" Gvardiola digao glas
Novosti.rs RSS - Današnje vesti

Menadžer Mančester sitija Pep Gvardiola osvrnuo se na upotrebu VAR sistema u Premijer ligi za koji smatra da ne donosi uvek ispravne odluke.
.. nastavite čitanje ...