Objavljeno: Četvrtak, 14. maj 2026. 16:02:00

AMERIČKI portal "Washington Examiner" objavio je oštru analizu u kojoj upozorava da Albanija pod vođstvom premijera Edija Rame postaje „najnovija narko-država sveta“ i ozbiljna bezbednosna pretnja za Evropu i Balkan.