"DOBRO ZAPAMTITE OVU IKONU" Izvršitelji pognuli glave pred Želimirom sa Ibarske - Vlasnik autoservisa 12. put u borbi protiv otimačine (FOTO)
Novosti.rs RSS - Današnje vesti

VLASNIK autoservisa "Velt vizija" sa Ibarske magistrale Želimir Crnobrnja, koji je juče u 12 časova započeo štrajk glađu, jutros nešto nakon 7 sati suočio se sa izvršiteljima koji su došli po 12. put da mu otmu imovinu.
.. nastavite čitanje ...