Kako nam javljaju čitaoci, više stotina putnika nalazi se na Železničkoj stanici Prokop jer mnogi vozovi ne saobraćaju. Studenti FTN iz Novog Sada objavili su na mreži X da su „radnici na šalteru za informacije Srbija voza pobegli“ nakon otkazivanja više polazaka. Jedan od putnika koji je zvao Srbijavoz tvrdi da mu je rečeno da […]