Još jedno zaletanje kolima na građane kod Pravnog: Studenti pozvali na okupljanje, prisutan i rektor Đokić
Nedeljnik
Studenti u blokadi Pravnog fakulteta objavili su na društvenim mrežama da se dogodio još jedan slučaj zaletanja automobilom na okupljene građane. „Umalo me nije udario, bukvalno me zakačio. Izašao je iz vozila, besan, i uzeo drvenu letvu iz gepeka“, javlja mladić koji se našao ispred ovog vozača. Na snimku koji je objavio student Luka Pešić […]
.. nastavite čitanje ...