Такмичари Клуба борилачких спортова „Наисус“ остварили су изузетан резултат на Техничком првенству Србије, одржаном 9. маја у хали „Ранко Жеравица“ на Новом Београду. Нишки клуб је у конкуренцији више од 500 такмичара заузео прво место у укупном екипном пласману, освојивши укупно 16 медаља.