МУП: Ухапшен возач који је пробио блокаду код Правног факултета у Београду и повредио једну особу
Спутњик Вести: Најновије вести дана, новости из света и Србије
МУП је саопштио да је ухапшен возач аутомобила „опел астра“ М.С. (41), који је око 12 часова, на раскрсници испред Правног факултета, током одржавања непријављеног јавног окупљања, након вербалне расправе са учесницима окупљања, пробио блокаду вожњом у рикверц и ударио мушкарца (90) на пешачком прелазу, наневши му, за сада, неутврђен степен повреда
.. nastavite čitanje ...