Objavljeno: Četvrtak, 14. maj 2026. 21:24:00

STONOTENISERKE Novog Sada su odbranile šampionsku titulu u Super Ligi Srbije. Novosađanke su najpre pobedile „Josip Kolumbo“ u Nišu, 4:2 u prvom susretu finalne serije plej-ofa , a zatim i u revanšu pred svojim navijačima u „Spens-u“, 4:1.