Srbijavoz: Normalizovan saobraćaj nakon otkazivanja dva voza između Novog Sada i Beograda zbog smetnji
Najnovije
Preduzeće "Srbijavoz" saopštilo je večeras da je saobraćaj vozova iz stanice "Beograd Centar" normalizovan nakon što je u popodnevnim časovima jedan deo polazaka bio otkazan.
.. nastavite čitanje ...