Na protestu ispred zgrade Radio-televizije Srbije (RTS) u Beogradu pročitano je pismo studenata u blokadi Pravnog fakulteta koji su odgovornost za današnje incidente tokom blokade saobraćaja kod te visokoškolske ustanove, pripisali funkcionerima Ministarstva unutrašnjih poslova (MUP) i Srpske napredne stranke (SNS).