Objavljeno: Četvrtak, 14. maj 2026. 08:07:22
Moram da čestitam Zvezdi na osvojenom Kupu, bolje su šutirali penale. Kao timu ne mogu da zamerim ništa. Prvo poluvreme odigrali smo odlično, igrali visoko, to smo hteli i u drugom, ali nedostajala nam je energija, rekao je trener fudbalera Vojvodine Miroslav Tanjga posle poraza u finalu Kupa.