Objavljeno: Četvrtak, 14. maj 2026. 13:10:33
Gradonačelnik Novog Sada Žarko Mićin prisustvovao je predstavljanju finalista nacionalnog programa "Prestonica mladih Srbije", koje je održano u Distriktu. U okviru programa svoje projekte i vizije razvoja omladinske politike predstavili su finalisti iz Zrenjanina, Leskovca, Kruševca, Bečeja i Vranja.