U Novom Sadu finale izbora za "Prestonicu mladih Srbije"
Radio-televizija Vojvodine - Vesti - hronološki
Gradonačelnik Novog Sada Žarko Mićin prisustvovao je predstavljanju finalista nacionalnog programa "Prestonica mladih Srbije", koje je održano u Distriktu. U okviru programa svoje projekte i vizije razvoja omladinske politike predstavili su finalisti iz Zrenjanina, Leskovca, Kruševca, Bečeja i Vranja.
.. nastavite čitanje ...