У ТУРИСТИЧКОЈ ОРГАНИЗАЦИЈИ НОВОГ САДА Изложба фотографија Драгана Куруцића
Dnevnik
Туристичка организација града Новог Сада наставља са иницијативом представљања локалних стваралаца и уметника у простору инфо центра, нудећи суграђанима и туристима јединствен спој културе и аутентичних доживљаја.
.. nastavite čitanje ...