Албанија је постала највећа нарко-држава у Европи а њен премијер Еди Рама је „гангрена“ која мора да се ампутира, тврди Мајкл Рубин, колумниста америчког листа „Вашингтон егзаминер“. Рамина легализација узгајања марихуане, тврди Рубин, представља параван за прање новца од промета дрогама, а Албанија је постала центар за дистрибуцију како марихуане, тако и хероина, кокаина …
Чланак Амерички медији: Албанија је под Едијем Рамом постала европски центар за дистрибуцију дрога се појављује прво на Србија Данас.