Objavljeno: Petak, 15. maj 2026. 09:29:07
Ministarka rudarstva i energetike Dubravka Đedović Handanović izjavila je danas u Atini, gde učestvuje na samitu ministara energetike Srbije, Grčke, Bugarske i Severne Makedonije, da je pri kraju proces registracije da naša zemlja može da koristi rezervisane kapacitete za tečni prirodni gas - LNG u Aleksandropolisu.