Objavljeno: Petak, 15. maj 2026. 11:58:28
Elektroprivreda Srbije saopštila je danas da je teška rudarska mehanizacija pod nadzorom stručnjaka iz rudarskog basena Kolubara prešla sa polja "G" na nove radne pozicije preko korita reke Kolubare, a reč je o jednoj od najobimnijih akcija u poslednjih nekoliko godina kojom se omogućava nastavak stabilne proizvodnje uglja u tom rudarskom basenu.