Grupa građana "Niš, moj grad" saopštila je danas da incident kod Pravnog fakulteta u Beogradu tokom odavanja pošte stradalima u padu nadstrešnice predstavlja još jedan dokaz duboke krize društva i potpunog urušavanja osećaja bezbednosti među građanima.