Objavljeno: Petak, 15. maj 2026. 17:11:59
Članica Gradskog veća za sport i omladinu Tatjana Medved otvorila je 6. školsko sportsko takmičenje u atletici „Školski dani na atletskoj stazi", koje se održalo na atletskoj stazi OŠ „Desanka Maksimović" u Futogu. Takmičenje je organizovalo Atletsko sportsko udruženja „Borac Futog" uz podršku Grada Novog Sada.