Kako RTS saznaje, načelnik Beogradske policije Veselin Milić dao je izjavu u svojstvu građanina zbog nestanka Aleksandra Nešovića zvanog Baja, nakon čega je uhapšen. Kako je „Vreme“ već pisalo, tri policajca, vlasnik i konobar lokala na Senjaku, u kojem je poslednji put viđen A. N, koji je nestao 12. maja, su uhapšeni juče. Krv, čaure […]